Kontakt oss

Kontakt oss

Odd Magne Erichsen

Daglig Leder og Statsautorisert Regnskapsfører

56157012

oddmagne@omesolutions.no

Benedicte Tveit Tønnesen

Statsautorisert Regnskapsfører

56157005

benedicte@omesolutions.no

Line Heimdal Thorsen

Regnskapsmedarbeider

56157008

line@omesolutions.no

Anna Stenfeldt

Statsautorisert Regnskapsfører

56157006

anna@omesolutions.no

Ingrid Johansen

Personalkonsulent og Regnskapsmedarbeider

56157002

ingrid@omesolutions.no

Rebecca Johansen

Systemkonsulent og Regnskapsmedarbeider

56157010

rebecca@omesolutions.no

Renate Lilletvedt

Regnskapsmedarbeider

56157001

renate@omesolutions.no

Silje Skogheim

Statsautorisert Regnskapsfører

56157004

silje@omesolutions.no

Inger-Linn Natås Kvarven

Regnskapsmedarbeider og administrasjonssekretær

56157000

ingerlinn@omesolutions.no

Joanne Miller Nyborg

Regnskapsmedarbeider

56157003

joanne@omesolutions.no

Kontakt oss

Valgfritt: Kryss av de punkter henvendelsen gjelder. Vi vil behandle skjemaet fortløpende, og svarer så raskt vi kan.

Vennligst oppgi hovedstad i Norge (anti-robot):

X
  • Har din bedrift behov for løsninger som krever litt utenom det vanlige? Vårt team med kompetente rådgivere hjelper deg gjerne

    Utviklet av Webapp AS

    Kontakt oss

    • Telefon: 56 15 70 00
    • kontakt@omesolutions.no
    • Storebotn 27, 5309 Kleppestø